Бітумна черепиця Kerabit

Інші виробники: Aquaizol Katepal

   Kerabit - це унікальний компонаційний матеріал, що складається з обробленого склополотна бітумом спеціальних марок. Верхня поверхня черепиці покрита шаром гранульованого базальту, який надає гнучкій черепиці колір та захищає її від механічних та інших тимпів ушкоджень. Нижня поверхня шингласної плитки покрита самоклеючим складом, захищеним легкознімною плівкою.

Шари в бітумній черепиці Kerabit

   Як уже згадувалося вище, Керабіт складається з декількох шарів, всього таких шарів п'ять: верхній шар - базальтові гранули, другий під ним - спеціальний бітум, третій - особливо міцне скловолокно, четвертий - стійкий до перепадів температур самоклеючий склад та останній п'ятий шар - легкознімна силіконова плівка.

Гонт черепиці Kerabit

   Гонт - мінімальна структурна одиниця м'якої покрівлі Kerabit. Гонт – це плоска пластина розмірами 1м * 0,333м та 1м * 0,317м із фігурними вирізками по одному краю. Розрізняють рядову черепицю (її застосовують для скатів) та коньковокарнизну (її застосовують для гребнів та карнизів відповідно), ці плитки універсальні, при монтажі на коньку вони просто згинаються навпіл.

Рядова м'яка черепиця

   Рядова черепиця в даний час випускається у п'яти формах нарізки: соната, акорд, тріо, танго та джаз.Гребнево-карнизна черепиця

   Гребнево-карнизна м'яка черепиця виготовляється з матеріалу, ідентичного рядової черепиці, за винятком товщини черепиці, відсоткового співвідношення морозостійкого самоклеючого шару, який становить 90%, та форми нарізки.   При укладанні Керабіт для додаткової герметизації покрівлі застосовують підкладковий килим (рулонний матеріал, що пропонується в комплекті з черепицею) - при невеликих кутах ухилу по всій покрівлі, при кутах ухилу більше 18° - в розжолобках, на гребнях, карнизних звисах та на торцевих частинах даху також по всій покрівлі (залежно від моделі гнучкої черепиці).

   Для герметизації розжолобків, примикань до вертикальної стіни, димових труб тощо. додатково застосовують ендовний килим (рулонний матеріал кольору основної черепиці, що пропонується в комплекті з черепицею).

Фізико-механічні властивості Kerabit

Основні фізико-механічні характеристики Kerabit ultra Kerabit classic Гребнево-карнизна черепиця Ендівний килим Підкладковий килим
Основа склополотно склополотно склополотно поліестер склополотно
Тип полімеру/модифікатора СБС - СБС СБС СБС
Водонепроникність 100% 100% 100% 100% 100%
Упаковка 3 м2 3 м2 12/20 мп 10 мп 25 мп
Вага упаковки 27 кг* 24-33 кг* 22 кг 40 кг 45 кг
Вага 1м.кв. готового покриття** 9-9,5 кг 8-11 кг 4,3 кг 4,3 кг 2,3 кг
Метод встановлення a a a b a/b

* залежить від форми нарізки (соната, акорд, тріо, танго)
** при розрахунку несучої здатності даху вага 1м2 покриття покрівлі береться рівним 8 кг
a - самонаклеювання з механічною фіксацією до основи даху
b - наклеювання із застосуванням мастики ТехноНІКОЛЬ №23 “ФІКСЕР” з механічною фіксацією до основи даху

Контактна інформацІя Карта сайту
© 2000-2009 « Все для Вашої покрівлі »