Водостічні системи Profil, Профіл

         Інші виробники: Bryza, Бриза Ines, Інес

  Водостічні системи Profil, Профіл

   Водостічні системи Profil, Профіл призначені для відведення води з даху будівель та споруд будь-якого архітектурного планування. Елементи та деталі системи виконані з високоякісного ПВХ, до складу якого входять спеціальні добавки, що забезпечують підвищену пластичність матеріалу та його стійкість до УФ-випромінювання.

   Водостічні системи Profil-90, Profil-130 для відведення води з дахів загальною площею відповідно 70 та 110 м2 при використанні однієї труби. Якщо площі дахів більше зазначених, то необхідно збільшити кількість труб або змінити місця їх розміщення. Зазначені величини є результатом спеціальних розрахунків, які мали прийняти інтенсивність атмосферних опадів, що дорівнює 75 міліметрів на годину.

  Переваги водостічних систем Profil, Профіл:

– зручність та простота монтажу;
– стійкість до дії негативних зовнішніх факторів;
– несхильність до корозії - стійкість фарбування елементів конструкції до впливу    ультрафіолетових випромінювань;
– протягом усього терміну служби;
– безшумність під час дощу.

   Сучасний естетичний дизайн водостоків Profil відмінно узгоджується з архітектурним стилем будівлі, робить його ще ефектнішим та привабливішим.

  Важлива інформація

– забороняється монтаж водостічних систем за температури нижче 5 С;
– система водостічних труб не може накопичувати сніг, що сповзає з даху;
– система Profil 130 ефективно відводить воду із поверхні 110 кв.м, система Profil 90 відводить    воду із поверхні 70 кв.м (поверхні даху).
– необходимым условием правильного монтажа является использование исключительно    элементов производства компании Profil, обозначенных фирменным знаком.
Контактна інформація Карта сайту
© 2000-2009 « Все для Ващої покрівлі »