Водостічні системи:

Bryza, Бриза Ines, Інес Profil, Профіл

  Водостічні системи

   Водостічні системи є невід'ємною складовою дизайну будинку, створюючі чітку лінію, яка візуально відокремлює покрівлю від фасаду. Сучасні технології виготовлення водостічних систем дозволяють вибрати практично будь-яке колірне оформлення, що ідеально гармонує з рештою оздобленням будинку.
   Крім естетичної, важлива практична користь від водостічної системи. При її відсутності вода стікає по покрівлі та падає на землю біля самої основи будівлі, також частина її залишається на фасаді. Як наслідок, водяні потоки розмивають землю та підточують фундамент. Це не може не вплинути негативно на загальному стані котеджу.
   Подібних неприємностей дуже легко уникнути, встановивши сучасну водостісну систему із ПВХ. Такий водосток красивий, порівняно не дорогий, його монтаж простий та він повністю захистить вашу оселю від води, відвівши її в безпечне місце.

  Водостічні системи для покрівлі: діаметр ринви та труб

   Щоб визначити, якого водостічні системи Вам необхідні, зверніться за допомогою до наших фахівців. Далеко не скрізь варто використовувати принцип: "багато - не мало". Досвідчені професіонали зроблять виміри даху, зроблять розрахунок, на основі якого підберуть оптимальний розмір ринви та труби, з яких складатиметься покрівельний водосток Вашої оселі.
   Пластикові водостічні системи для покрівлі виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Їх відрізняє простота монтажу, менший шум при дощі та гарний зовнішній вигляд. Зрозуміло, що не останню роль в популярності водостоку з пвх грає її доступна ціна.

  Переваги водостоків із ПВХ:

>  Водостоки із ПВХ забезпечують високу механічну міцність.

   Сучасні пластики, до яких відноситься полівінілхлорид, мають характеристики міцності, що часто перевищують характеристики металів. Більш того, водостічна система з пвх, на відміну від металевого водостоку, відновлює свою форму після впливу на неї, що виключає таке поширене явище, як «згадані» металеві водостоки. Товщина стін ринви становить 2,2-3,2 мм. Поздовжні напрямні забезпечують жорсткість водостічної системи, збільшуючи міцність водостоку.

>  Водостоки із ПВХ забезпечують високу кліматичну стійкість

   Завдяки новим технологіям та інноваційним матеріалам водостічні системи Bryza не страшні ні яскраве сонце, ні перепади температур від +50 до -50. Водостоки Бриза абсолютно не схильні до корозії, стійкі до впливу багатьох кислот, лугів та солей, які можуть бути розчинені в дощовій воді. Додатковим плюсом водостічних систем Bryza є слабка адгезія (зчеплення) з льодом.

>  Водостоки з ПВХ мають легку вагу

   Погонний метр водостічної системи Бриза важить лише 690 грам. Врахування ваги конструкції не потрібно на етапі проектування.

Контактна информація Карта сайту
© 2000-2009 « Все для Вашої покрівлі »