Композитна черепиця Gerard

   Композитна черепиця Gerard є профільованими сталевими листами, покритими крихтою натурального каменю. Пропонується 6 видів та 12 кольорів, всі вони відповідають кольорам натурального каменю різних порід.

   Основа покрівлі - сталевий лист, покритий спеціальним алюмінієво-цинковим сплавом, на який наноситься додатковий багатошаровий захист із акрилової смоли.

Важливо підкреслити, щопокрівельні листи Gerard спершу штампуються, потім вже на них наноситься покриття, а не навпаки, як в інших видах сталевих профільованих листів. Це значно надійніше, оскільки повністю виключає можливість появи мікротріщин на покритті.Черепиця Gerard Classic

Черепиця Gerard Classic додасть будь-якому будинку або комерційному будинку стильність та надійність. Кожен лист черепиці штампують із сталі з покриттям алюммоцинка, що надає їй більше міцності та облагороджений красою крихти з натурального каменю.

Покрівельні листи Gerard виробляються новозеландською фірмою Ahi Roofing (Ахі Руфін) вже понад 50 років.

Черепиця Gerard Heritage

Понад 50 років досліджень та розробок призвели до появи черепиці Gerard Heritage. У ній відображена історична спадщина великих архітекторів минулого, що дає сучасним дизайнерам та архітекторам багатогранність, вишуканість та якість. Покрівельна панель Gerard Heritage відштампована зі сталі, є сімом черепиць, горизонтально скомбінованих в одну панель. Профіль кожної панелі створений таким чином, щоб забезпечити надзвичайно міцні накладення внахлест та систему самозащіпки.

Черепиця Gerard Shake

Європейські поселенці, які прибули до Америки в 17-18 століттях, привезли з собою традиційні англійські, голландські, французькі та німецькі стилі в покрівлі, відтворюючи їх із дерева, якого було достатньо. Кедр розколювали сокирою, щоб виготовити покрівельну плитку або зрізи. Натуральна привабливість покрівлі зі зрізів кедра була відроджена в покрівельних листах Gerard Shake, які втілюють у собі легкість установки та покращену зносостійкість.

Черепиця Gerard Shake

Якщо ви оберете покрівлю Gerard Shingle, то у вас буде міцний, довговічний та красивий дах. На початку 20-го століття покрівельна дранка гонт була найпоширенішим покрівельним матеріалом та являла собою плитки з кедра або теракоти, накладені одна на одну. Покрівельні листиGerard Shingle зовні імітують це покриття, але на відміну від гонти, виготовленої з дерева, не вимагають попереднього настилу з фанери. Також, Gerard Shingle в порівнянні з іншими покрівельними дранками довше зберігає свій привабливий зовнішній вигляд завдяки сталевій довговічній основі.

Черепиця Gerard Roman

Сьогодні на всьому Середземномор'ї все частіше зустрічається відмінна елегантність покрівлі Gerard Roman. Натхненні зразками римської майстерності ми створили черепицю, що відображає цю незабутню красу, міцність та довговічність.

У повну комплектацію черепиці входить великий асортимент фасонних виробів та аксесуарів.А

Черепиця Gerard Ambassador

Gerard Ambassador відтворює зовнішній вигляд покрівлі з деревини, яка досі є такою популярною в Центральній Європі та Америці. На відміну від серії Shake покрівельне покриття Ambassador представлено в двоколірних кольорах, чим досягається ще більша схожість з натуральним природним матеріалом.

Колірна палітра композитної черепиці GERARDКонтактна інформація Карта сайту
© 2000-2009 « Все для Вашої покрівлі »