Профнастил стіновий, профнастил для паркану, профнастил несучий покрівельний

   Вас цікавить профнастил? Давайте, визначимося якого призначення (обшити стіни, підшити звіси покрівлі, для огорожі чи покрівельний) та, відповідно, якої глибини профілю профнастил Вам потрібен?

   Профнастил використовується для обшивки стін (кіоски, стіни будівель, складів, виробничих цехів, ангарів та інше), для огорожі, парканів. Профнастил дуже широко застосовується як покрівля в приватному будівництві та особливо для облаштування великих промислових дахів виробничих будівель, ангарагів.

   Пропонуємо, такі розміри профнастилу, профлиста для стін, паркану та даху. Виробляються в оцинкованому покритті Zn, в односторонньому кольорі з покриттям поліестер, матовий поліестер та в двосторонньому кольорі з покриття поліестер:

  - ПС8 - профнастил стіновий, глибиною профілю 8мм. Цій профлист призначений для обшивки стін будівель різного призначення, використовується на паркани та підшивки навісів покрівлі, підшивки піддашка. Цей тип розміру ПС8 виробляється, з одностороннім та двостороннім покриттям, також з окрасом під дерево "золотий дуб".  - ПС10 - профнастил стіновий, глибиною профілю 10мм. Виготовляється з одностороннім покриттям та двостороннім покриттям, також з окрасом під дерево "золотий дуб".


   Профнастил с односторонним покрытием


   Двосторонній профнастил - це профлист пофарбований з двох сторін з поліестеровим покриттям. Виробляється в коричневому кольорі RAL8017.


   Профнастил із забарвленням під дерево "золотий дуб"


   Профнастил із забарвленням під рвану цеглу РЕ глянсове покриття  - ПС18 та ПП18 - профнастил стіновий та пролист покрівельний. Профлист глибиною прокату профілю 18мм може застосовуватися в якості стінового та покрівельного матеріалу. Починаючи з профіля 18мм та більше профлист використовується вже як покрівельний несучій матеріал. Даний тип розміру також виробляється в односторонньому та двосторонньому покритті та з окрсом під дерево "золотий дуб".  - ПП35 - профнастил покрівельний. Профлист з глибиною ребра 35мм застосовується як покрівельний, несучий профіль. Даний тип розміру, виробляється з одностороннім та двостороннім покриттям та з окрсом під дерево "золотий дуб".


   Інші види несучіх профлистів:
  - ПП45 - профнастил покрівельний несучій з глубиною профилю 45мм. Виробляється в оцинкованому покритті Zn та в односторонньому кольорі з покриттями поліестер та матовий поліестер.
  - ПП57 - профнастил покрівельний несучій з глубиною профилю 57мм.

  - ПП92 - профнастил покрівельний несучій з глубиною профилю 92мм.

Контактна інформація Карта сайту
© 2000-2009 « Все для Вашої покрівлі »

Яндекс.Метрика