Металочерепиця Класік (Монтерей) та Опал (Ретро, Яспіс) зі сталі виробництва Китай, Україна, Словаччина, Польща, Німеччина від 204 грн. за м. кв.


   Пропонуємо Вам популярні види профілів металочерепиці, що виготовляються зі сталі товщиною 0,45мм та 0,5мм. Вартість матеріалів від 204 грн. за м.кв.

   - металочерепиця Класик, Монтерей. Профіль Класик, Монтерей найвідоміша та популярна форма металочерепиці


  1. Ширина повна: 1,20м
  2. Ширина користна: 1,12м
  3. Модуль хвилі: 0,35м
  4. Мін. довжина: 0,85м
  5. Макс. длина: 6,1м.


   - металочерепиця Опал (Ретро, Яспіс). Профіль Опал (Ретро, Яспіс) - новий вид металочерепиці, що імітує профіль натуральної керамічної черепиці.


  1. Ширина повна: 1,18м,
  2. Ширина користна: 1,085м,
  3. Модуль хвилі: 0,35м,
  4. Мін. довжина: 0,85м,
  5. Макс. довжина: 6,1м.


   Якість покриття
   Якість металочерепиці багато в чому визначається якістю захисного покриття. При профілюванні сталевого листа нанесене цинкове та полімерне покриття піддаються впливу зусиль стиснення та розтягування. В результаті на неякісному покритті утворюються мікротріщини, що тягне за собою швидку корозію матеріалу. Відмінна риса полімерних покриттів матеріалів відомих німецьких виробників - їхня виняткова зносостійкість. Ретельно розроблена схема багаторівневого захисту забезпечує тривалий термін служби основного матеріалу.


   Правильна геометрія
   Одна з найцінніших якостей покрівлі – її герметичність. Металеві листи великої площі, нарізані по довжині ската, монтуються внахлест – один на інший. Тому дуже важливо, щоб малюнки "черепкових плиток" та висота їхньої хвилі збігалися у всіх листах.
   Точність геометріїметалочерепиці залежить, передусім, від устаткування, у якому профільуються листи. Металочерепиця, пропонована нами, виробляється на нових верстатах, що профелюють, всі виробничі процеси автоматизовані. Це забезпечує високу якість кінцевого продукту.

Фото дахів, вкриті нашою металочерепицею та нашими майстрамі
Контактна інформація Карта сайту
© 2000-2009 « Все для Вашої покрівлі »