Водостічні системи Bryza, Бриза

         Інші виробники: Ines, Інес Profil, Профіл

   Водостічні системи та софіт BRYZA виробляються польською компанією Cellfast з 2004 року. Такі фактори, як інженерно-технічний досвід, сучасні технології та найякісніші компоненти за підтримки багаторічного досвіду у пластиковій промисловості, привели компанію Cellfast до створення високоякісної водостічної системи та, відповідно, надійного бренду. Виготовлені з ПВХ елементи характеризуються невеликою вагою, повною стійкістю до впливу погодних умов, довговічністю кольору, що підтверджена лабораторними дослідженнями та тестами старіння.

  Водостічна система Bryza 75

   Водостічна система BRYZA 75: ринва діаметром 75мм з водостічною трубою діаметром 63мм. Застосування: невеликі житлові будівлі, альтанки, господарчі блоки, гаражі, балкони та інши дачні споруди. Система BRYZA 75 випускається у семи кольорах.

  Водостічна система Bryza 100

   Водостічна система BRYZA 100: ринва діаметром 100мм з водостічною трубою діаметром 63мм або 90мм. Застосування: невеликі сімейні будівлі, мали та середні складськи приміщення, невеликі комерційні та промислові будівлі. Система BRYZA 100 випускається в чотирьох кольорах.

  Водостічна система Bryza 125

   Водостічна система BRYZA 125: ринва діаметром 125мм з водостічною трубою діаметром 90мм або 110мм. Зливова система BRYZA 125 є найпопулярнішою та застосовується масштабно при будівництві: котеджі, малоповерхові багатоквартирні будинки, складськи приміщення, комунальні будівлі, комерційні та промислові будинки. Система BRYZA 125 поєднується з будь-якими типами, видами та забарвленнями покрівлі.

  Водостічна система Bryza 150

   Водостічна система BRYZA 150: ринва діаметром 150мм з водостічною трубою діаметром 110мм. Застосування: великі об`єкти житлового, промислового та комерційного призначення.

  Елементи водостічної системи Bryza, Бриза

  Основні принципи монтажу водостічної системи Bryza, Бриза

  Кольорова гама водостічної системи Bryza, Бриза   Фото водостічної системи Bryza та софіту Bryza, монтаж, яких було зроблено нашими фахівцями. Водостік та софіт Bryza з PVC найкраще співвідношення ціни та якості на сьогоднішній день в області відведення води з даху та декоративні підшивки звісів покрівлі.Контактна інформація Карта сайту
© 2000-2009 « Все для Вашої покрівлі »